Yaz düğününde bunlara dikkat

Yıllardır muhteşem bir yaz düğününün hayalini kurdunuz ve nihayet bu yaz hayaliniz gerçekleşecek...

İlkbahar&Yaz Hit: 1453 / Yorum: 0 / 11 Ağustos 2014 18:15
Yaz düğününde bunlara dikkat
-A +A

Düğününüzü açık havada yapmayı düşünüyorsanız yazın gelmesi ile ortaya çıkan sinek ve küçük haşerelere dikkat edin. Kısa bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz bu haşereler canınızı biraz sıkabilir. En iyisi yanınızda sinek kovar ürünlerinden bulundurmanız ve açık kalan yerlerinize uygulamanız.

Yanınızda gelinliğinizle uyumlu bir babet bulundurun. Yorulduğunuzda veya sıcaktan ayaklarınız terlediğinde babetleri giyerek eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Şıklığınızda tercihinizi topuklu ayakkabıdan yana kullandıysanız, topuk koruyucu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Böylece ayaklarınız daha rahat eder.

Düğününüzde servisi yapmayı planlıyorsanız yaza uygun hafif bir menü tercih edin. Soğuk su ve meşrubat servisine önem verirken, alkollü içecekleri sınırlı sayıda tutmanızda fayda var. Düğüne gelecek yaşlı davetlilerinizi gölge ve serin bir masaya oturtun. Masada onlar için yelpaze bulunmasına önem verin ve garsonlardan sık sık su servisi yapmalarını rica edin.Düğün anında oluşabilecek ufak aksilikler için yanınızda mutla acil durum çantası bulundurun. Yedek çorap, gerekli ilaç, iğne iplik ve makyaj malzemelerinin acil durum çantanızda bulunduğundan emin olun. Eğer düğününüz akşamüstüne doğru uzayacaksa yanınıza mutlaka bir şal alın. Böylece akşamüstü serinliğinden kendinizi korumuş olursunuz.

6672
 
6672
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları