Vakkorama İlkbahar Moods - 2014

Renkli ve dinamik stili ile her sezon modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlayan Vakkorama bu sezon kadın ve erkek koleksiyonları farklı temalarda hayat buluyor.

İlkbahar&Yaz Hit: 1122 / Yorum: 0 / 1 Nisan 2014 14:34
Vakkorama İlkbahar Moods - 2014
-A +A

Uzun ve karanlık kıştan sonra neşe ve umutla bizleri tazeleyen, doğanın uyanışına tanık olduğumuz Raspberry Gardens; kırmızıların, fuşyaların, pembe tonlarının hakim olduğu bir ilkbahar teması. Pembe tonlarının feminenliği, mat renkler ile dengeleniyor ve maskülen bir havaya bürünüyor. Canlı pembeler, İlkbahar/Yaz 2014 sezonunun degrade ve monokromik görüntüsüne cesur bir ifade katıyor. Pembe ve kırmızının birlikteliği, Raspberry Gardens temasında doğal şekilde kendini gösteriyor ve baskın çiçek desenleri ile baharı vurguluyor.

Pop Art’ın modaya yansıdığı Youthquake teması, canlı renklerin ve güçlü geometrik şekillerin hareketini cesur fırça darbeleri ile yaşatıyor. Youthquakte; siyah ve ana renkleri buluştururken dramatik, eklektik, güçlü renk sıçramaları ile tasımlara hayat veriyor. grafik ve grafitilerin sıkça karşımıza çıktığı bu tema ile spor giyim geri dönüyor.

Inner Smile, indigo mavi ve lacivert geçişlerinin turuncu ile buluşmasını çiçekli desenlerde yaşatıyor ve ilkbaharı hissetiriyor. Hayatın akışına zorlanmadan uyum sağlayanlara kim ve ne olduğunu en basit şekli ile hatırlatıyor. Kendi içimizdeki mükemmel dengeyi ahenk yaratmak için yeniden iyileştiriyor. Koyu renkler, ilkbahar kumaşlarına zenginlik katıyor ve karşı konulmaz bir dokunma hissi yaratarak kendi hikayelerini anlatıyor. Her zaman kurtarıcı olan jean detaylarla ön plana çıkıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları