Işıldayan Bir Cilt için 5 İpucu

Strobing dozu yükselen cilt makyajı görünümü sezonun hitlerinden

Güzellik&Diyet Hit: 391 / Yorum: 0 / 22 Ocak 2018 15:15
Işıldayan Bir Cilt için 5 İpucu
-A +A

Keskin metalik ışıltının rafa kalktığı bu dönemde ciltler ıslak bir bitişle parlıyor. Sudan çıkmış izlenimi veren ve sağlıkla ışıldayan sezonun hit cilt makyajı için 5 ipucunu bir araya getirdik.


Işıltılı Makyaj Bazı

 

Cildinizin ışığı göz alıcı bir parlaklıkla yansıtmasını istiyorsanız ışıltılı makyaj bazlarından faydalanın. Cilt renginize veya istediğiniz ışıltının tonuna göre seçeceğiniz sedefli bazlar makyajınızı strobing’in çekici havasına hazırlayacak.

Işıltılı Makyaj Bazı
 

Likit Highlighter

 

Işıltılı cilt konusunda makyaj artistlerinin en büyük sırrı likit highilghter’ı farklı tekniklerle kullanmaları. Siz de fondöteninize birkaç damla likit highlighter karıştırarak ve yüzünüzün yüksek bölgelerine ürünü tampon hareketlerle yedirerek parlak bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.


 

Doğru Fondöten

 

Sezonun hiti olan bu görünüm için nemli bitişli fondötenlerden faydalanın. Eğer cildinizin yapısı yağlıysa, bu ürünleri iyi bir makyaj bazı ve transparan pudra kalkanıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Doğru Fondöten

 

Saten Pudra

 

Makyajınızı sabitlemek istiyor ancak pudranın verdiği mat bitişi sevmiyorsanız saten bitişli formüllerden faydalanabilirsiniz. Cilde içten gelen bir inci ışıltısı veren ürünlerle gün boyu süren ışıltılı güzelliğinizin tadını çıkarın. 

 

Nemli Makyaj Sabitleyici

 

Makyaj sabitleyici spreyinizi nemli bitiş özellikli formüllerden seçerek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Makyajınızı sabitlerken yüzünüze ferah bir parıltı veren bu ürünler aynı zamanda gün içinde cildinizin nem bariyerini tazeliyor.

 

 

Nemli Makyaj Sabitleyici

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları